Pořídit nový, další autobus není vůběc žádná legrace. Nikdo nám na něj nepřispěje, žádné dotace pro podnikatele na nákup dopravní techniky nejsou. Proto jsme rádí, že Vám můžeme nabídnout alespoň nové menší autobusy. . . 

Všechny naše autobusy udržujeme ve velmi dobrém technické stavu, jsou pohodlné a hlavně bezpečné.

Neustále snížujeme průměrný věk našich autobusů nakupy nové dopravní techniky . Obnovu vozového parku jsme směřovali směrem ke zvýšení bezpečnosti přepravovaných osob aproto máme v našich meziměstských a dálkových autobusech bezpečnostní pasy na všech sedadlech. 

 

Vozový park

VDL Bova Lexio

57 místný autobus r.v.2006 s bezpečnostními pasy na všech sedadlech

SETRA 415

55 místný autobus r.v.2006 s klimatizací a y klimatizací a bezpečnostními pasy na všech sedadlech

RENAULT TRAFIC

Tři minibusy Ranault trafic  8 a 9 míst r.v.2015, a 2018   

MERCEDES TOURISMO

59 místný autobus r.v.2010  bezpečnostními pasy na všech sedadlech 55 místný autobus r.v.2006 s klimatizací a y klimatizací a bezpečnostními pasy na všech sedadlech

MERCEDES SPRINTER

Tři minibusy Mercedes Sprinter 20,20 a 23 místný autobusy r.v.2014,2021 a 2021  s klimatizací a bezpečnostními pasy na všech sedadlech

MERCEDES INTEGRO

50 místný autobus r.v.2003 s klimatizací a bezpečnostními pasy na všech sedadlech 

FORD TRANSIT

Ford Transit 16 míst s klimatizací a bezpečnostními pasy na všech sedadlech,  rok výroby 2012

Všechna vozidla provozovaná společností OSKÁRIO trans  s.r.o. mají platné technické prohlídky a jsou plně způsobilá k přepravě osob na území České republiky i po zemích Evropské unie.

Všichni řidiči jsou profesionální řidiči s patřičnými zkouškami, jsou schopni odstranit jakýkoliv problém stejně tak i operativně řešit jakékoliv obtíže na cestách.